Profesyonel web çözümleri mi arıyorsunuz?

ZeplinSoft profesyonel web çözümlerine hoş geldiniz! Bizi daha yakından tanıyabilirsiniz Nasıl mı? İletişim yollarını deneyebilirsiniz.

ZeplinSoft kurulduğu 2005 yılından bu yana ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri ve e-tahsilat yazılımları üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir. Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmektedir. 2005 Yılında 3 kişilik kadrosuyla faaliyetine başlayan ZeplinSoft, bugün alanlarında uzman 15 kişiden fazla kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

Web Yazılım

Şirketimiz ZeplinSoft Web Tasarım Yazılım Sunucu ve İnternet Hizmetleri  (ZeplinSoft) alanında deneyimlidir. Bir entegrasyon ve yazılım geliştirme şirketi olarak ZeplinSoft, kalite ve inovasyon olmak üzere iki temel ilkeye dayalı olarak en gelişmiş teknolojik çözümleri sürekli olarak sağlamayı amaçlamaktadır. Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri Alanları: Google Harita, Web Tasarım, Web Yazılım, Reklam Çözümleri, Seo Çözümleri, Marka Tescil, Logo Çözümleri, Özel Tasarım Hizmeti gibi hizmetler veriyoruz. Misyonumuz, değer odaklı herkes için çözümler tasarlamaktır. Kullanıcılara daha iyi iletişim kurmalarını sağlayan en gelişmiş teknolojiyi sağlamak istiyoruz.

Neden ZeplinSoft

Zamanla turizm, sağlık, medya ve eğlence, eğitim, üretim, online satış, telekom, yaşam tarzı endüstrisi ve diğer hizmet işletmeleri alanlarında web yazılım ve özel yazılım çözümleri geliştirdik.

Başarımızdaki Kritik Faktörler: 

- Ülkede, bölgede ve ötesinde deneyim; 
- Çözümlerimiz için kullanılan teknolojilerde esneklik; 
- Yerel ve uluslararası standartlara dayalı olarak BİT sistemlerinin inşası / uyarlanması / uyarlanması konusunda uzmanlık; 
- Başarılarını garanti eden yöntem ve standartlara dayalı projelerin uygulanması; 
- Uygulama alanında katma değerli ortaklıklar; 
- İşletmenin yaşayabilirliğini garanti eden teknik, finansal ve organizasyonel kapasiteler.

Hedefler ve bunlara ulaşmak için stratejiler: 
Müşteri sadakati, hizmetlerimizden elde ettikleri kalite ve katma değere karşılık; 
Kapasite ve yetkinliklerimiz sayesinde büyüme;  
Yatırım getirisi, bu yatırımda en önemli ve sürdürülebilir olanlardan biri olan personel ve şirket yetkinlikleri; 
Pazar liderliği, yenilikçi ürünler, çözümler ve hizmetler geliştirmek ve sunmak; 
Çeşitlendirme, karlı pazarları keşfetme ve farklı pazarlarda risk dağıtma; 
Çalışanlara bağlılık, çalışmayı teşvik etme, ödüllendirme (sonuca dayalı) ve değerleri yansıtan bir çalışma ortamı yaratma; 
Sorumluluk, kalite ve etik değerlerle çalışan şirketin imajı ve itibarı; 
 Değerlerinizi yaşattığınız takdirde sizi hiçbir şeyin yenemeyeceği inancıyla yürüyoruz. En iyi kalite, bağlılık ve azim değerlerimize odaklı ve planlı hareket ederiz. Bunlar, tüm mükemmelliğiyle bir çözümü tanımlamamıza, tasarlamamıza ve üretmemize yardımcı olan ana güçlerdir. İnşa ettiğimiz çözümlerin her parçası, size en iyi değeri getirmek için nihai ürünün doğru planı ve geçerliliği ile iç içe bu değerler üzerinde işlenir. ZeplinSoft, Bilgi Teknolojisi projelerinin danışmanlığı, web yazılım ve uygulanması konusunda nitelikli bir şirkettir.