Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz;

Web sitemize hoş geldiniz, sadece birkaç dakikanızı ayırarak bu mükemmel web tasarım sistemi yazılımını keşfedebilirsiniz. 

   Günümüz internet kullanıcılarının %90 gibi bir rakamı güncel olay ve gelişmelerden haberdar olmak için haber sitelerini zorunluymuşcasına ziyaret etmekte. 

   Zeplin Soft ekibi olarak, bu iş için gecesini gündüzüne katan Web sitesi sahiplerinin veya web sitesi kurmayı düşünen kurum/kuruluş birim veya bireysel firmaların, haber scripti konusunda sahip olduğumuz yılların tecrübe birikimi ve siz değerli müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusundan yola çıkarak, uzun bir çalışma sonrası PHP5, MySQL, HTML5, CSS3, jQuery gibi en son teknolojik yazılım dillerini kullanarak sizler için en profesyonel haber yazılımını hazırladık. 

Zeplin Soft; Kurumsal Web Scripti, Tam bir "SEO" Arama Motoru dostu olarak tüm detaylar düşünülüp en ince ayrıntılara kadar büyük bir önem ve özen göstererek kusursuz bir şekilde siz değerli müşterilerimizin en iyi yerlere gelebilmesi ve en iyi şekilde haberlerini sunabilmesi için büyük bir emek harcanarak hazırlanmıştır.

Web Yazılım

   Şirketimiz İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri (ZeplinSoft) alanında deneyimlidir. Bir entegrasyon ve yazılım geliştirme şirketi olarak ZeplinSoft, kalite ve inovasyon olmak üzere iki temel ilkeye dayalı olarak en gelişmiş teknolojik çözümleri sürekli olarak sağlamayı amaçlamaktadır. Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri Alanları: Google Harita, Web Tasarım, Web Yazılım, Reklam Çözümleri, Seo Çözümleri, Marka Tescil, Logo Çözümleri, Özel Tasarım Hizmeti gibi hizmetler veriyoruz. Misyonumuz, değer odaklı herkes için çözümler tasarlamaktır. Kullanıcılara daha iyi iletişim kurmalarını sağlayan en gelişmiş teknolojiyi sağlamak istiyoruz.

Neden ZeplinSoft
Zamanla turizm, sağlık, medya ve eğlence, eğitim, üretim, online satış, telekom, yaşam tarzı endüstrisi ve diğer hizmet işletmeleri alanlarında web yazılım, mobil uygulamalar ve özel yazılım çözümleri geliştirdik.

Başarımızdaki Kritik Faktörler: 
- Ülkede, bölgede ve ötesinde deneyim; 
- Çözümlerimiz için kullanılan teknolojilerde esneklik; 
- Yerel ve uluslararası standartlara dayalı olarak BİT sistemlerinin inşası / uyarlanması / uyarlanması konusunda uzmanlık; 
- Başarılarını garanti eden yöntem ve standartlara dayalı projelerin uygulanması; 
- Uygulama alanında katma değerli ortaklıklar; 
- İşletmenin yaşayabilirliğini garanti eden teknik, finansal ve organizasyonel kapasiteler.

Hedefler ve bunlara ulaşmak için stratejiler: 
Müşteri sadakati, hizmetlerimizden elde ettikleri kalite ve katma değere karşılık; 

Kapasite ve yetkinliklerimiz sayesinde büyüme;  
Yatırım getirisi, bu yatırımda en önemli ve sürdürülebilir olanlardan biri olan personel ve şirket yetkinlikleri; 
Pazar liderliği, yenilikçi ürünler, çözümler ve hizmetler geliştirmek ve sunmak; 
Çeşitlendirme, karlı pazarları keşfetme ve farklı pazarlarda risk dağıtma; 
Çalışanlara bağlılık, çalışmayı teşvik etme, ödüllendirme (sonuca dayalı) ve değerleri yansıtan bir çalışma ortamı yaratma; 
Sorumluluk, kalite ve etik değerlerle çalışan şirketin imajı ve itibarı; 
Değerlerinizi yaşattığınız takdirde sizi hiçbir şeyin yenemeyeceği inancıyla yürüyoruz. En iyi kalite, bağlılık ve azim değerlerimize odaklı ve planlı hareket ederiz. Bunlar, tüm mükemmelliğiyle bir çözümü tanımlamamıza, tasarlamamıza ve üretmemize yardımcı olan ana güçlerdir. İnşa ettiğimiz çözümlerin her parçası, size en iyi değeri getirmek için nihai ürünün doğru planı ve geçerliliği ile iç içe bu değerler üzerinde işlenir. ZeplinSoft, Bilgi Teknolojisi projelerinin danışmanlığı, web yazılım ve uygulanması konusunda nitelikli bir şirkettir.