ZeplinSoft Web Tasarım Yazılım Sunucu ve İnternet Hizmetleri
Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda alanında “kalite ve memnuniyet”odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.

Hakkımızda

Firmamız ZeplinSoft Web Tasarım Yazılım Sunucu ve İnternet Hizmetleri adı altında 2005 yılında kurulmuştur. Şanlıurfa ve çevre illerde Web Hizmetleri  faaliyetlerinde bulunmak Şanlıurfa halkının özlediği müşteri memnuniyetini sunmak için Profesyonel ekibi ile hizmete başlamıştır.

ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri; Web tasarım, Logo Tasarım, Grafik Tasarım, Hosting, Sunucu, Domain, Marka Tescil, Lisanslama, Ssl Sertifikalandırma, Seo, Yazılım, Otomasyon Sistemleri, Sektörel Yazılımlar, E- Ticaret Sistemi,İnternet Medyacılığı ve Haber Scripti hizmetleriyle siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Vizyonumuz

ZeplinSoft Web Tasarım Yazılım Sunucu ve İnternet Hizmetleri firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak,ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri hizmetlerinde her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her firmaya hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

10 MADDEDE ZEPLİNSOFT

1- Firmamız her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.

2- Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz.

3- Firmamız kurulduğundan bu yana arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışmaktadır.

4- Çöpleri halının altına tıkmak şeklinde tarif edebileceğimiz göstermelik işler yapmaz, olası zarar durumunda hata telafi edilir verdiğimiz her hizmetin arkasındayız.

5- Web Hizmetleri ve Seo hizmetlerinda profesyonel hizmetler sunarak %100 müşteri memnuniyeti dönüşümü teşvik eder.

6- Firmamız kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.

7- Bizim için zamana tam riayet esastır. Zamanında başlanmayan her işte kendimizi suçlu addediyoruz.

8- Tarafınızdan memnuniyet gerektiren işlerde maximum sonuç almayı kendimize hedef kılmışız.

9- ZeplinSoft Web Tasarım Yazılım Sunucu ve İnternet Hizmetleri olarak alanında gerekli teknolojik gelişmelerini yakından takip ediyoruz müşterilerimizin bu teknolojik gelişmelerden faydalanmasını sağlamaktayız.

10- Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır. Rekabet edebilmek adına işçiye ölü fiyat vermeyi doğru bulmuyoruz.

Hedeflerimiz

Kalite, yaratıcılık, optimum çözüm ve iyi kullanılan zaman değerlerimiz gücümüzdür. Amacımız, işletmelerinin, ürünlerinin ve hizmetlerinin sunumu yoluyla çevrimiçi varlıklarını geliştirerek müşterilerimize değer katmaktır. Bizi diğerlerinden farklı kılan standartlarımız olduğuna inanıyoruz. Standardımız, bizi web tasarımında profesyoneller olarak amatörlerden ayırdığına inanıyoruz. Standardlarımız, piyasada bir kalite düzeyine ulaşmak; web tasarım dünyasında iş ve iş ilişkilerini geliştirmek için bir damga ve motivasyon olarak hizmet edecek bir profesyonellik hedefi. Stüdyomuzu web tasarımı ve web geliştirme alanında önde gelen etkileyicilerden biri olarak görüyoruz. Hedeflememiz çok yüksek; web hizmetleri piyasasının tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözüm getirmektir. Her şeyin iyi durumda olduğundan ve her ayrıntının iyi konumlandırıldığından emin olmak için ekstra yol kat ederken müşteri gereksinimlerini karşılamaya odaklanıyoruz. İster büyük ister küçük şirketler olsun her müşteriye değer verir ve onlarla iletişim kurmaya özel önem veririz. Müşterinin tercih ettiği iletişim yollarının ve araçlarının çeşitliliği konusunda açık ve esnekiz; her zaman müşterinin ihtiyaç duyduğu yanıtı ve hak ettiği bakımı aldığından emin olmak.

"ZeplinSoft Web Tasarım Yazılım Sunucu ve İnternet Hizmetleri"