ZeplinSOFT Siyasi Parti Aday Adayı / Belediye Başkanlık Aday Scripti Sistemi

Zeplinsoft olarak yaptığımız Siyasi Parti Aday Adayı / Belediye Başkanlık Aday sitelerin de profesyonel bir çalışma ile A sınıfı kriterlerinin tamamını karşılıyoruz.

ZeplinSOFT Ortak Genel Sistem Özellikleri

Ücretsiz Hosting

Sınırsız Trafik

Sınırsız Disk Alanı

5 Domain Uzantılı E-mail Hesabı

SSL Sertifikası (opsiyonel)

Slider Modülü

Sayfalarma

Kategori Oluşturma

Fotoğraf ekleme

Anket Oluşturma

Haber Modülü

Duyur Modülü

Google Maps Modülü

İletişim Modülü

Sosyal Medya Link Yönetimi

Sınırsız Ürün Ekleme (sepet sistemi)

Mutlu Müşteri Blogu

Devam Eden Projeler Blogu

Tamamlanan Projeler Blogu

Basit Logo

Tam Yönetim Kontrolü

Renk Seçeneği

Sepet Sistemi (opsiyonel)

Google Seo Desteği

Gelişmiş Seo Link Uyumluluğu %100

Dinamik Tasarım

Türkçe Admin Paneli

Kolay Kullanım

Canlı Destek (opsiyonel)

İçerik Düzenleme (opsiyonel)

Uygun Fiyata almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın 1 Yıllık hosting fiyata dahildir.

WEB SİTESİ

     Alan adı, hosting derdi ile uğraşmadan kendinize ait sürekli güncellenen web siteniz olsun.

MOBİL SİTE

    Mobil siteniz ile internete cep telefonlarından giren milyonlarca kişi size her zaman ulaşabilsin.

GüNCEL BİLGİ

    Bilgilerinizi hem example(kendi siteniz).com'da, hem de sosyal medya gibi diğer platformlarda her zaman güncel tutun.

Peşin Fiyatına Vade Farksız Taksit Seçenekleri İle Kampanyalı Fiyatlar ile satın alabileceksiniz

Sormak istediğiniz her türlü soru ve sorunlar için 7/24 iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DEMO /SİPARİŞ / SORULARINIZ İÇİN 7/24 ARAYIN

WhatsApp Destek 0 (552) 879 58 50

Yazılım Sistemlerimiz Tek domaine lisanslanır. Başka Domainlerde çalışmaz. (Lisan değişimi ücretlidir.) Domain ücrete dahil değildir. Ftp bilgileri verilmemektedir Ücretsiz Hosting 1 Yıllıktır.

 

Siyasi Parti Aday Scripti

Siyasi parti aday scripti seçim öncesi siyasi parti adaylarının tanıtılması için hazırlanmış mobil uyumlu olan hazır scriptlerden oluşmaktadır. Ayrıca, kolay bir ara yüz, kullanışlı yapısıyla parti aday web sitesi kurmanın en uygun ve pratik yoludur. Siyasi parti aday web siteleri için siyasi parti başlığı ile hazırlanmış olan parti aday tanıtımı yapan scriptler firmamız tarafından farklı tarzlarda yapıla bilinmektedir.

Parti Aday Scripti

Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de olmazsa olmaz siyaset, ülkemiz ve vatandaşlarımıza fayda sağlamak amaçlı her geçen gün biraz daha ileri seviyelere taşınmaktadır. Bu amaçla siyasi partiler kurulmakta ve bu partilere gönül veren kişiler, kendi siyasi fikir ve ideolojilerini halka tanıtmak istemektedir. Siyasi partilerin özellikle seçim zamanı halka daha fazla yakın olması ve hitap etmesi adına hem dijital hem reel ortamlarda tüm oy kullanacak yurttaşlara çağrı ve vaatlerde bulunmaları gerekir.

Son yıllarda sosyal medya platformlarının yangın bir şekilde kullanılması, internet ve dijital ortamların hayatımızda büyük bir yer edinmesi ile siyaset yapmak isteyen kimseler de bu mecralara daha yoğun bir çalışma sürdürmektedir. Bu amaçla adaylar, siyasi parti aday scripti hizmeti alarak hem kendilerini bağlı olmak istedikleri siyasi parti scriptinde kolayca yer bulabiliyor hem de kendi düşüncelerini ve kendisini kolayca tanıtabiliyor. Aslında tamamen parti scriptleri ile birebir aynı olan tasarımlar olsa da isteyen adaylar için birkaç farklı oynama da yapılmaktadır. Zaman kaybetmeden bir an önce seçmenle buluşmak isteyen adaylar parti aday scripti imkânlarımızdan hemen yararlanmaktadır

Aday Scripti Nasıl Alınır?

Siyasi parti aday scripti, firmamız tarafından müşterilerimiz için en iyi şekilde tasarlanmıştır. Bu konuda uzman bir ekiple çalışan firmamız yenilik ve gelişmelerden uzak durmadan çalışmalarına devam etmek isteyenlerin ilk adresi olmaktadır. Eğer aday scripti nasıl alacağınızı merak ediyorsanız firmamız size yardımcı olmaktadır. Aday scripti almak isteyen kullanıcılar diledikleri an internet adresimiz üzerinde yer alan siyasi parti hazır temalardan bir ya da birkaçını seçerek script oluşturmasına başlaya bilmektedir. Kurulum ve gerekli olan diğer tüm ayarlamalar firmamız tarafından yapılmaktadır. Adayların sadece tema satın almaları yeterli olmaktadır. Kullanıcının istediği düzenlemeler, kullanıcının kim olduğu ve gerekli diğer düzenlemeler kısa sürede tamamlanır ve kullanıcının artık paylaşabilmesi adına teslim edilir.