// Web Tasarım
 
ZeplinSOFT Web Tasarım Hizmetleri
 

Zeplinsoft olarak yaptığımız Webtasarım hizmetlerin de profesyonel bir çalışma ile A sınıfı kriterlerinin tamamını karşılıyoruz.
Üstelik Çok Uygun Bir Fiyata !

 

        Web sitenize gelen her ziyaretçiyi potansiyel müşteri olarak gören ZeplinSOFT, satışlarınızı arttıracak ve şirketinizin hedeflerine uygun web siteleri oluşturur. Müşteri adaylarınızla ilk etkileşime geçtiğiniz nokta ve ilk izlenim çok önemlidir. Markanızın online vitrinini kullanıcı deneyimine, markanızın önceliklerine ve hedef kitlenizin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlıyoruz. ZeplinSOFT olarak kullanıcı deneyimini ön planda tutan ve markanızın stratejisine uygun tasarım ve altyapıyı size sunuyoruz. Web Tasarım aslında bir çok aşamalı bir işlemdir. Aşama aşama yapılan ve profesyonel bir ekip tarafından hazırlanan internet siteleri her zaman başarıya ulaşmıştır. Web tasarım müşterilerin gördüğü ön yüz kısmıdır bir de bu işin web yazılım kısmı olan arka planda yapılan yazılımlar ve yönetim panelleri mevcuttur.

Web Tasarım

 ZeplinSof, web tasarım (web oluşturma) ve web geliştirme (web sayfaları ve web uygulamaları için geliştirme) için yaratıcı bir şirkettir. Web, ortaya çıkan yeni gezegen gibi olduğunu erkenden fark ettik. Hemen hemen her şey, özellikle iletişim dünyası, sanal hale geldi ve web'e kayıyor. Her web sitesi, yeni mağazaların, yeni pazarların, yeni ulaşım biçimlerinin, reklamların, sunumların, satın almaların, satışların ve işlemlerin yapıldığı yer haline geldi. Bu web siteleri harika şeylerin gerçekleştiği yeni sanal "gayrimenkul"dür. Kendimizi, tasarlanan bu sanal mülkün ve onun neo-binalarının, yani web sitelerinin danışmanları, mimarları, mühendisleri ve tasarımcıları olarak görüyoruz. Bizim gibi profesyoneller, "hayatın" çevrim içi olarak nasıl çalıştığını anlıyor ve mekanları ve yerleri nasıl oluşturup donatacağını biliyor, içerik ve medyayı doğru işlevi ortaya çıkarmak için karıştırıyor, belirli hedef gruplara ulaşmak için uygun psikolojiyi uyguluyor. İşletmeler, şirketler, kurumlar ve kuruluşlar, web sitelerini ve web uygulamalarını yenilikçi bir şekilde oluşturmak için web tasarım ve diğer ilgili alanlardaki uzmanlığımıza ihtiyaç duyar.

Hedeflerimiz

Kalite, yaratıcılık, optimum çözüm ve iyi kullanılan zaman değerlerimiz gücümüzdür. Amacımız, işletmelerinin, ürünlerinin ve hizmetlerinin sunumu yoluyla çevrimiçi varlıklarını geliştirerek müşterilerimize değer katmaktır. Bizi diğerlerinden farklı kılan standartlarımız olduğuna inanıyoruz. Standardımız, bizi web tasarımında profesyoneller olarak amatörlerden ayırdığına inanıyoruz. Standardlarımız, piyasada bir kalite düzeyine ulaşmak; web tasarım dünyasında iş ve iş ilişkilerini geliştirmek için bir damga ve motivasyon olarak hizmet edecek bir profesyonellik hedefi. Stüdyomuzu web tasarımı ve web geliştirme alanında önde gelen etkileyicilerden biri olarak görüyoruz. Hedeflememiz çok yüksek; web hizmetleri piyasasının tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözüm getirmektir. Her şeyin iyi durumda olduğundan ve her ayrıntının iyi konumlandırıldığından emin olmak için ekstra yol kat ederken müşteri gereksinimlerini karşılamaya odaklanıyoruz. İster büyük ister küçük şirketler olsun her müşteriye değer verir ve onlarla iletişim kurmaya özel önem veririz. Müşterinin tercih ettiği iletişim yollarının ve araçlarının çeşitliliği konusunda açık ve esnekiz; her zaman müşterinin ihtiyaç duyduğu yanıtı ve hak ettiği bakımı aldığından emin olmak.


Web Sitesi
Alan adı, hosting derdi ile uğraşmadan kendinize ait sürekli güncellenen web siteniz olsun.

Mobil Site
Mobil siteniz ile internete cep telefonlarından giren milyonlarca kişi size her zaman ulaşabilsin.

Güncel Bilgi
Bilgilerinizi hem example(kendi siteniz).com'da, hem de sosyal medya gibi diğer platformlarda her zaman güncel tutun.

 

Uygun Fiyata almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın
1 Yıllık hosting fiyata dahildir.

 
 

SİPARİŞ VERİN


Sormak istediğiniz her türlü soru ve sorunlar için 7/24 iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SORULARINIZ İÇİN 7/24 ARAYIN
552 879 58 50

 
 
 
 
 

Yazılım Sistemlerimiz Tek domaine lisanslanır. Başka Domainlerde Çalışmaz. (Lisan Değişimi Ücretlidir.) Domain ücrete dahil değildir. Ücretsiz Hosting 1 Yıllıktır. SSL ve Sepet Sistemi Opsiyoneldir.

Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.