// Siyasi Parti Aday Scripti
 
ZeplinSOFT Siyasi Parti Aday Adayı / Belediye Başkanlık Aday Scripti Sistemi

Siyasi Parti Aday Scripti

Siyasi parti aday scripti seçim öncesi siyasi parti adaylarının tanıtılması için hazırlanmış mobil uyumlu olan hazır scriptlerden oluşmaktadır. Ayrıca, kolay bir ara yüz, kullanışlı yapısıyla parti aday web sitesi kurmanın en uygun ve pratik yoludur. Siyasi parti aday web siteleri için siyasi parti başlığı ile hazırlanmış olan parti aday tanıtımı yapan scriptler firmamız tarafından farklı tarzlarda yapıla bilinmektedir. 

Parti Aday Scripti

Dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de olmazsa olmaz siyaset, ülkemiz ve vatandaşlarımıza fayda sağlamak amaçlı her geçen gün biraz daha ileri seviyelere taşınmaktadır. Bu amaçla siyasi partiler kurulmakta ve bu partilere gönül veren kişiler, kendi siyasi fikir ve ideolojilerini halka tanıtmak istemektedir. Siyasi partilerin özellikle seçim zamanı halka daha fazla yakın olması ve hitap etmesi adına hem dijital hem reel ortamlarda tüm oy kullanacak yurttaşlara çağrı ve vaatlerde bulunmaları gerekir. 

Son yıllarda sosyal medya platformlarının yangın bir şekilde kullanılması, internet ve dijital ortamların hayatımızda büyük bir yer edinmesi ile siyaset yapmak isteyen kimseler de bu mecralara daha yoğun bir çalışma sürdürmektedir. Bu amaçla adaylar, siyasi parti aday scripti hizmeti alarak hem kendilerini bağlı olmak istedikleri siyasi parti scriptinde kolayca yer bulabiliyor hem de kendi düşüncelerini ve kendisini kolayca tanıtabiliyor. Aslında tamamen parti scriptleri ile birebir aynı olan tasarımlar olsa da isteyen adaylar için birkaç farklı oynama da yapılmaktadır. Zaman kaybetmeden bir an önce seçmenle buluşmak isteyen adaylar parti aday scripti imkânlarımızdan hemen yararlanmaktadır

Aday Scripti Nasıl Alınır?

Siyasi parti aday scripti, firmamız tarafından müşterilerimiz için en iyi şekilde tasarlanmıştır. Bu konuda uzman bir ekiple çalışan firmamız yenilik ve gelişmelerden uzak durmadan çalışmalarına devam etmek isteyenlerin ilk adresi olmaktadır. Eğer aday scripti nasıl alacağınızı merak ediyorsanız firmamız size yardımcı olmaktadır. Aday scripti almak isteyen kullanıcılar diledikleri an internet adresimiz üzerinde yer alan siyasi parti hazır temalardan bir ya da birkaçını seçerek script oluşturmasına başlaya bilmektedir. Kurulum ve gerekli olan diğer tüm ayarlamalar firmamız tarafından yapılmaktadır. Adayların sadece tema satın almaları yeterli olmaktadır. Kullanıcının istediği düzenlemeler, kullanıcının kim olduğu ve gerekli diğer düzenlemeler kısa sürede tamamlanır ve kullanıcının artık paylaşabilmesi adına teslim edilir.

 

Zeplinsoft olarak yaptığımız Siyasi Parti Aday Adayı / Belediye Başkanlık Aday sitelerin de profesyonel bir çalışma ile A sınıfı kriterlerinin tamamını karşılıyoruz.


Üstelik Çok Uygun Bir Fiyata !

 

ZeplinSOFT Ortak Genel Sistem Özellikleri

 • - Ücretsiz Hosting
  - Sınırsız Trafik
  - Sınırsız Disk Alanı
  - 5 Domain Uzantılı E-mail Hesabı
  - SSL Sertifikası (opsiyonel)
  - Slider Modülü
  - Sayfalarma
  - Kategori Oluşturma
  - Fotoğraf ekleme
  - Anket Oluşturma
  - Haber Modülü
  - Duyur Modülü
  - Google Maps Modülü
  - İletişim Modülü
  - Sosyal Medya Link Yönetimi
  - Sınırsız Ürün Ekleme (sepet sistemi)
  - Mutlu Müşteri Blogu
  - Devam Eden Projeler Blogu
  - Tamamlanan Projeler Blogu
  - Basit Logo
  - Tam Yönetim Kontrolü
  - Renk Seçeneği
  - Sepet Sistemi (opsiyonel)
  - Google Seo Desteği
  - Gelişmiş Seo Link Uyumluluğu %100 
  - Dinamik Tasarım
  - Türkçe Admin Paneli
  - Kolay Kullanım
 • - Canlı Destek (opsiyonel)
 • - İçerik Düzenleme (opsiyonel)
 
 

Uygun Fiyata almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın
1 Yıllık hosting fiyata dahildir.

 
 
WEB SİTESİ

     Alan adı, hosting derdi ile uğraşmadan kendinize ait sürekli güncellenen web siteniz olsun.

MOBİL SİTE

    Mobil siteniz ile internete cep telefonlarından giren milyonlarca kişi size her zaman ulaşabilsin.

GüNCEL BİLGİ

    Bilgilerinizi hem example(kendi siteniz).com'da, hem de sosyal medya gibi diğer platformlarda her zaman güncel tutun.

 

ZeplinSoft Siyasi Parti Aday Adayı / Belediye Başkanlık Aday Scripti Sistemi Sitesi Anahtar Teslim

Peşin Fiyatına Vade Farksız Taksit Seçenekleri İle Kampanyalı Fiyatlar ile satın alabileceksiniz

 


Sormak istediğiniz her türlü soru ve sorunlar için 7/24 iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SİPARİŞ / SORULARINIZ İÇİN 7/24 ARAYIN
0 (552) 879 58 50

 
 
 
 
 

Yazılım Sistemlerimiz Tek domaine lisanslanır. Başka Domainlerde çalışmaz. (Lisan değişimi ücretlidir.) Domain ücrete dahil değildir. Ftp bilgileri verilmemektedir Ücretsiz Hosting 1 Yıllıktır.

Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.