// Mobilya Scripti
 
ZeplinSOFT Mobilya Magazası Scripti Sistemi
 

Zeplinsoft olarak yaptığımız Mobilya sitelerin de profesyonel bir çalışma ile A sınıfı kriterlerinin tamamını karşılıyoruz.

Üstelik Çok Uygun Bir Fiyata !

 

Mobilya Scripti

Script, bir programlama dili kullanarak özel bir sebeple hazırlanan içerisinde bu özel bölümle ilgili alt kodları hazır bir biçimde içermektedir.  Bu programlama dili özellikle siteler için hazırlanmış kataloglarda yer alır. Her firma bugün çevrim içi temsil için kendi web sitelerini meydana getirmektedir.  Mobilya sektöründe yer alan firmalar da kendi ürünlerini müşteri kitlesine tanıtmak için web sitelerinde Mobilya Scripti kullanmaktadır. Bu scriptte mobilya çeşitleri, renkleri, dekorları, tasarımları, kumaşları, desenleri ve mobilya odaklı tüm içerikler yer almaktadır. Ayrıca firmanın adı, amblemi, kurumsal misyonu, hizmetleri ve iletişim bilgileri yer almaktadır. İnternet sitesi üzerinden yapılan aramalar sonucunda müşteriler bu scriptleri kullanarak istedikleri ürünlere ulaşma imkanı kazanmaktadır.

Mobilya scripti mobilya üreticisi firmanın kimliğini ortaya koyarken mobilya ihtiyacı olan tüketiciler için de arzuya göre ürünlerin açığa çıkarılması anlamına gelmektedir. Çeşitli kategorilerin alt kısmında yer verilen çeşitlendirme ve özellikler sayesinde tüketici konumundaki kullanıcılar yeni ve geniş yelpazeli çeşitlendirmelerle kendilerine ve tarzlarına en uygun ürünleri seçmektedirler. Karmaşık ve niteliksiz sciptler firmanın kurumsal kimliğinin değersizleşmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle kullanılan program dilinin oluşumunda profesyonellerle çalışılmaktadır.

Mobilya Scripti Firmanın Yansıyan Yüzüdür

Mobilya Scripti bir tüketicinin üreticinin sayfasında kalmasını sağlayacağından ve bir müşteri kazanım ihtimalinin büyüklüğünden dolayı uzmanlarca ve tasarım konusunda başarılı firmalarca hazırlanması gerekmektedir. Doğru bir script tüketiciyi ürünlere ve firmaya çekerek firmanın yeni müşteriler kazanmasını ve kar oranını artırmasını sağlarken kötü hazırlanmış mobilya scripti müşterinin tanıtım sayfasından sıkılmasına ve dolayısıyla da müşterinin kaybına neden olmaktadır. Bu durum firmaların hem kurumsal itibarlarında hem de ekonomik gelirlerinde daralma meydana geleceği anlamını taşımaktadır. Bu nedenle firma sahiplerinin scripleri en kolay kullanılan, özgün, canlı renklerin tercih edildiği tasarımlardan hazırlamalıdır. Müşterinin ilk gördüğü ürünün firmanın misyonuna ve kurumsal kimliğine uygun nitelikte olması gerekmektedir. Bu sebeple firmaların özel tasarımcılardan ve tecrübeli, katalog sunabilecek köklü firmaları bu scriptleri hazırlaması için tercih etmelidir. Bu scripleri hazırlayan tasarımcıların kurumsal kimliklerini yüceltmeyi ve değer kazandırmayı hedefleyen web sitelerini içeren program dilleri hazırlamaları beklenmektedir.

ZeplinSOFT Ortak Genel Sistem Özellikleri

 • - Ücretsiz Hosting
  - Sınırsız Trafik
  - Sınırsız Disk Alanı
  - 5 Domain Uzantılı E-mail Hesabı
  - SSL Sertifikası (opsiyonel)
  - Slider Modülü
  - Sayfalarma
  - Kategori Oluşturma
  - Fotoğraf ekleme
  - Anket Oluşturma
  - Haber Modülü
  - Duyur Modülü
  - Google Maps Modülü
  - İletişim Modülü
  - Sosyal Medya Link Yönetimi
  - Sınırsız Ürün Ekleme (sepet sistemi)
  - Mutlu Müşteri Blogu
  - Devam Eden Projeler Blogu
  - Tamamlanan Projeler Blogu
  - Basit Logo
  - Tam Yönetim Kontrolü
  - Renk Seçeneği
  - Sepet Sistemi (opsiyonel)
  - Google Seo Desteği
  - Gelişmiş Seo Link Uyumluluğu %100 
  - Dinamik Tasarım
  - Türkçe Admin Paneli
  - Kolay Kullanım
 • - Canlı Destek (opsiyonel)
 • - İçerik Düzenleme (opsiyonel)
 

Uygun Fiyata almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın
1 Yıllık hosting fiyata dahildir.

 
 
WEB SİTESİ

     Alan adı, hosting derdi ile uğraşmadan kendinize ait sürekli güncellenen web siteniz olsun.

MOBİL SİTE

    Mobil siteniz ile internete cep telefonlarından giren milyonlarca kişi size her zaman ulaşabilsin.

GüNCEL BİLGİ

    Bilgilerinizi hem example(kendi siteniz).com'da, hem de sosyal medya gibi diğer platformlarda her zaman güncel tutun.

 
 

ZeplinSoft Mobilya Scripti Sistemi Sitesi Anahtar Teslim

UYGUN FİYATA


Sormak istediğiniz her türlü soru ve sorunlar için 7/24 iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SİPARİŞ VERİN/ SORULARINIZ İÇİN 7/24 ARAYIN
0 (552) 879 58 50

 
 
 
 
 

Yazılım Sistemlerimiz Tek domaine lisanslanır. Başka Domainlerde çalışmaz. (Lisan değişimi ücretlidir.) Sanalpos ve Domain ücrete dahil değildir.Ftp bilgileri verilmemektedir  Ücretsiz Hosting 1 Yıllıktır .

Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.