// Biz Kimiz
 

Hakkımızda merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz.

Zeplin Soft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri olarak; Şanlıurfa'da e uygun web hizmetlerini müşterilere ulaştırmak için uğraş vermekteyiz.

Şanlıurfa'da en uygun ve profesyonel web tasarım çalışmalarımızı son kullanıcının en iyi şekilde fayda sağlaması için kendi bilgi ve becerilerimizi son teknolojik gelişmeler dahilinde tazeliyoruz bunun yanı sıra yazılımlarımızı sık sık güncelliyor ve bunu son kullanıcıya aktarıyoruz.

Hedefimiz Şanlıurfa'da öncü bir firma olmak ve zamanla Şanlıurfa'dan sonra diğer illere de bu en uygun ve ucuz web hizmetini yanı sıra reklam ürün ve hizmetlerini en uygun fiyatla sunmak.

Ayrıca Şanlıurfa'da Web hizmetleri, sektörel yazılımlar ve marka tescili gibi hizmetlerimizle de müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Zeplin Soft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek hizmetlerimizde her daim yenilikçi ve öncü olmak. Hayal gücü, sektörel tecrübe ve deneyimleri artırmak.

Misyonumuz

Zeplin Soft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri sektöründe faaliyetini yürüttüğümüz her alanda en güvenilir tercih olmak. Bu doğrultuda en iyi bilişim firmaları arasında bulunmak.

Stratejimiz

Çok yönlü ve farklı dalları bulunan bilişim sektöründe çözüm ortaklıkları ile farklı sektörlerde tecrübe edinerek bu doğrultuda yine çok yönlü ve kaliteli faaliyet göstermek.

Çözüm Ortaklığı

Çözüm ortaklığı alanda yaptığımız iş birlikleri sayesinde daha fazla kitleye, daha nitelikli erişim sağlama imkanı bulduk. Farklı sektör ve projelerde yeni iş birlikleri amaçlamaktayız.

Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.