// Hakkımızda
 

ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri

Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda alanında “kalite ve memnuniyet”
odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.


 

 

Hakkımızda

Firmamız ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri adı altında 2016 yılında kurulmuştur. Şanlıurfa ve çevre illerde Web Hizmetleri  faaliyetlerinde bulunmak Şanlıurfa halkının özlediği müşteri memnuniyetini sunmak için Profesyonel ekibi ile hizmete başlamıştır.

ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri; Web tasarım, Logo Tasarım, Grafik Tasarım, Hosting, Sunucu, Domain, Marka Tescil, Lisanslama, Ssl Sertifikalandırma, Seo, Yazılım, Otomasyon Sistemleri, Sektörel Yazılımlar, E- Ticaret Sistemi,İnternet Medyacılığı ve Haber Scripti hizmetleriyle siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Vizyonumuz

ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak,ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri hizmetlerinde her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her firmaya hizmet verebilmek, daha sonra da dünyanın dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

10 MADDEDE ZEPLİNSOFT İNTERNET SUNUCU ve YAZILIM HİZMETLERİ

1- Firmamız her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.

2- Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz.

3- Firmamız kurulduğundan bu yana arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışmaktadır.

4- Çöpleri halının altına tıkmak şeklinde tarif edebileceğimiz göstermelik işler yapmaz, olası zarar durumunda hata telafi edilir verdiğimiz her hizmetin arkasındayız.

5- Web Hizmetleri ve Seo hizmetlerinda profesyonel hizmetler sunarak %100 müşteri memnuniyeti dönüşümü teşvik eder.

6- Firmamız kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.

7- Bizim için zamana tam riayet esastır. Zamanında başlanmayan her işte kendimizi suçlu addediyoruz.

8- Tarafınızdan memnuniyet gerektiren işlerde maximum sonuç almayı kendimize hedef kılmışız.

9- ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri olarak alanında gerekli teknolojik gelişmelerini yakından takip ediyoruz müşterilerimizin bu teknolojik gelişmelerden faydalanmasını sağlamaktayız.

10- Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır. Rekabet edebilmek adına işçiye ölü fiyat vermeyi doğru bulmuyoruz.

 

"ZeplinSoft İnternet Sunucu ve Yazılım Teknolojileri"

 
 
 
 
 
 
 
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.